Płyty warstwowe

Płyty warstwowe

Szybki montaż, szerokie zastosowanie, różne warianty, które cechują m.in. konkretne grubości (od 40 mm do 240 mm), kolory, powłoki i profilowania – to niektóre z jej cech. Płyta warstwowa cieszy się wśród naszych Klientów rosnącym zainteresowaniem. Jej wnętrze, określane jako rdzeń, wypełnia materiał termoizolacyjny. Może to być:

Dzięki różnorodnej ofercie bez problemu znajdziesz najlepiej pasujące rozwiązanie, którego zarówno parametry techniczne, jak i cechy zewnętrzne będą dopasowane do wymogów projektu budowlanego. Poza tym wykorzystasz je nie tylko na dach, ale i na elewacje. Przekonaj się, sprawdzając nasz asortyment.

Płyty warstwowe dachowe – przykrycie dachu i ocieplenie w jednym

Płyty dachowe warstwowe to jedna z naszych propozycji, którą w sklepie internetowym LUBAR znajdziesz w kategorii „dachy”. Jest to produkt, który stanowi jednocześnie pokrycie dachu oraz izolację termiczną.

Najczęściej korzysta się z niego przy okazji budowy dużych hal, magazynów i inwestycji. Jeśli więc interesuje Cię rozwiązanie, które można zastosować w taki właśnie sposób, sprawdź naszą ofertę na płyty warstwowe.

Cena za m2? Należy wziąć pod uwagę, że rdzeń tworzy wełna mineralna albo PIR. Dzięki temu nie musisz już kupować i montować oddzielnie materiału do ociepleń. Pozwala to zoptymalizować koszty oraz czas na budowie.

Płyty warstwowe ścienne – sposób na elewację?

Wiata lub garaż z płyty warstwowej? Czemu nie? Rozwiązanie to możesz zastosować nawet na elewacje do Twojego domu. Może ono stanowić materiał na różne typy ścian.

Zakres cenowy proponowanych przez nas rozwiązań jest szeroki, z tego względu wybór najbardziej odpowiedniego produktu, także pod kątem ekonomicznym, nie będzie niczym trudnym. Zapoznaj się z naszą ofertą, którą tworzą m.in. produkty od Balex Metal. Jest to producent płyt warstwowych PIR oraz z wełną mineralną wysokiej jakości.

Gdzie można kupić ścienne i dachowe płyty warstwowe? Zapraszamy do LUBAR

Posiadamy w ofercie bogatą gamę płyt dachowych i ściennych do wyboru. A żeby je zamówić, nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy skorzystać z naszego sklepu internetowego. Opis produktu, zdjęcia, multimedia, załączniki producenta, a także wirtualna porównywarka oferowanych rozwiązań – to wszystko znajdziesz u nas w jednym miejscu online. Dzięki temu zamówisz szybko i komfortowo to, czego potrzebujesz.

Jesteś zwolennikiem zakupów tradycyjnych? Wolisz zaopatrzyć swoją budowę albo inwestycję w ścienne lub dachowe płyty warstwowe stacjonarnie? Śląsk, a dokładnie Rybnik, Jaworzno, Gorzyce, Orzesze, Tarnowskie Góry, Pilchowice – to miejsca, w których znajdują się nasze punkty sprzedaży. Chętnie jednak dowieziemy zakupione u nas materiały budowlane pod wskazany adres budowy, np. Częstochowa, Bydgoszcz, Lubin, Warszawa, Kraków, Kielce.

Pokaż wyniki (0)
Płyty warstwowe

Brak produktów

Przepraszamy. Kategoria Płyty warstwowe nie posiada produktów.