Płyty warstwowe ścienne

Płyty warstwowe ścienne

Płyty warstwowe występują nie tylko w wersji dachowej, ale także ściennej. Możesz więc je montować również w pionie. Na rozwiązanie to decyduje się rosnące grono Klientów – głównie przy stawianiu dużych inwestycji. Jednymi z powodów są spory wybór oraz szybki montaż.

LUBAR sklep internetowy oraz nasza hurtownia budowlana oferują płyty warstwowe ścienne z rdzeniem z wełny mineralnej lub PIR. Posiadają one dobre właściwości termoizolacyjne, które określa współczynnik przewodzenia ciepła lambda. Zakupisz je u nas, odwiedzając nasze punkty sprzedaży znajdujące się na terenie województwa śląskiego. Możesz też złożyć zamówienie internetowo.

Ścienne płyty warstwowe to materiał, który wykorzystywany jest głównie w przypadku hal i magazynów. Jego wymiary umożliwiają bowiem szybkie wznoszenie ścian, co ma wpływ na czas, w jakim powstaje budynek. Rozwiązanie to może być jednak równie dobrze zastosowane na wiatę, na garaż, a nawet jako elewacja na dom.

Płyty warstwowe ścienne – cena a konkretny produkt

Płyty warstwowe na ścianę to połączenie materiału okładzinowego oraz termoizolacyjnego. Ich rdzeń, czyli wnętrze, tworzy wełna mineralna lub PIR, z kolei warstwę zewnętrzną – blacha. Jest to więc produkt 2 w 1, który montujesz za jednym razem, co pozwala oszczędzić czas.

Rodzajów profilowania, kolorów i powłok jest więcej, aniżeli w przypadku dachowych płyt warstwowych. Wykorzystuje się je bowiem na ścianę albo na elewacje – są one więc znacznie bardziej eksponowane i widoczne. Gładkie, z rowkami, liniowane, jasne, ciemne, matowe, błyszczące – to niektóre z propozycji, które zaspokajają gusta naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że również Ty znajdziesz w naszej ofercie ciekawe i korzystne cenowo produkty.

Wszystkie wspomniane cechy wyglądu zewnętrznego, jak również parametry techniczne mają wpływ na koszty, z jakimi należy się liczyć, kupując płyty warstwowe ścienne. Cena, jak można się domyślić, zależy od wyboru konkretnego rozwiązania, które należy odpowiednio dopasować do potrzeb inwestycji. A ta może być bardziej lub mniej wymagająca.

Płyty warstwowe ścienne wymiary – dostępne warianty

Płyty warstwowe ścienne PIR albo z rdzeniem z wełny mineralnej – w LUBAR znajdziesz takie 2 typy tego produktu. Rodzaj rdzenia ma wpływ na właściwości termoizolacyjne. Wybór należy uzależnić do swoich oczekiwań, projektu budowlanego oraz ceny. Dzięki temu, że hurtownia materiałów budowalnych LUBAR oraz nasz sklep online oferują bogaty asortyment produktowy, zrobisz to bez kłopotu.

Wymiary płyt warstwowych ściennych mają różne wartości – może to być od 2 metrów do nawet kilkunastu metrów. Z kolei ich grubości mogą wynosić np. 40 mm, 50 mm. Szeroki wybór daje naprawdę różnorodne możliwości zastosowania. Sprawdź już teraz wszystkie oferowane przez nas rozwiązania.

Pokaż wyniki (0)
Płyty warstwowe ścienne

Brak produktów

Przepraszamy. Kategoria Płyty warstwowe ścienne nie posiada produktów.