Schody strychowe

Schody strychowe

W Twoim domu jest poddasze nieużytkowe? Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci do niego łatwy dostęp? Schody strychowe to produkt, który Cię zainteresuje. Stanowi bowiem funkcjonalną alternatywę do schodów tradycyjnych.

Schody strychowe Fakro, bo takie proponujemy w LUBAR, schowane w stropie nie zajmują przestrzeni, a rozłożone zajmują jej niewiele, co w obu przypadkach pozwala oszczędzić miejsce. W zależności od modelu ich klapa może być biała lub beżowa. Możesz też ją pomalować na wybrany kolor, dzięki czemu wpasuje się do pomieszczenia, w którym się znajduje.

Bogaty asortyment naszej hurtowni budowlanej oraz sklepu internetowego umożliwia Ci wybór optymalnego rozwiązania. Dzięki temu dostęp do pomieszczeń strychowych będzie naprawdę wygodny. Znajdziesz u nas schody składane na strych:

  • z drewnianą drabinką 
  • z metalową drabinką (metalowe)
  • nożycowe
  • ognioodporne – zapora ogniowa
  • termoizolacyjne
  • energooszczędne – do domu energooszczędnego lub pasywnego

a także drzwi kolankowe.

Schody strychowe Fakro – wymiary i rodzaje dostępne w LUBAR

Oferujemy schody Fakro, które nadają się do pomieszczeń o różnej wysokości, nawet tych bardzo wysokich (max. 366 cm). Jeżeli zdecydujesz się na schody nożycowe, to możesz dołożyć lub odkręcić stopień. Dzięki temu bez problemu dopasujesz długość drabinki do wysokości pomieszczeń.

Ich dostępne wymiary są naprawdę różnorodne, np. wyłaz strychowy 70x120, 60x120, 80x120 cm. Możesz skorzystać z gotowych propozycji, a możesz także zamówić niestandardowe wymiary (model LWK Plus).

Twoja inwestycja wymaga zamontowania schodów ognioodpornych? Zapraszamy do LUBAR! Mamy w ofercie m.in. takie schody strychowe Fakro, które, jak deklaruje producent, zapobiegają przedostawaniu się ognia. Ich klapa może być ognioodporna lub obustronnie ognioodporna.

Drzwi kolankowe – łatwy dostęp do przestrzeni za ścianką kolankową

Innym typem produktu są drzwiczki kolankowe. Są one przeznaczone głównie do montażu w ściance kolankowej i umożliwiają łatwy dostęp do przestrzeni znajdującej się za nią – możesz ją wykorzystać np. jako dodatkowe miejsce do przechowywania, którego nigdy za wiele.

Ich białe skrzydło drzwiowe, otwierane w prawą lub lewą stronę, może być obustronnie ognioodporne (DWF). Możesz także wybrać wersję wypełnioną styropianem (DWT), co według Fakro przekłada się na ograniczenie strat ciepła i dużą szczelność.

Schody strychowe – łatwy montaż i komfort użytkowania

Wszystkie składane schody Fakro, które znajdziesz w LUBAR, to produkty zmontowane. W takiej postaci są one dostarczane do Klienta. Nie musisz więc poświęcać czasu na tzw. czynności przedmontażowe. Wystarczy odpowiednio zamontować je w stropie i gotowe. A sam montaż nie jest trudny.

Schody na strych od Fakro to, zgodnie z informacjiami producenta, oszczędność miejsca i łatwy montaż, a także wygoda użytkowania. W razie potrzeby dobierzesz do nich dodatkowe akcesoria, np.:

  • barierka – do montażu wokoło otworu stropowego
  • listwy wykończeniowe – do szczelin wokół schodów
  • mechanizm odciążający – do składania i rozkładania drabiny
  • luk górny

i wiele innych.

Dzięki temu zamówisz schody na poddasze idealnie dopasowane do Twoich potrzeb – drewniane, metalowe, nożycowe, ognioodporne, termoizolacyjne czy energooszczędne. Z naszym asortymentem zrobisz to bez trudu.

Cena
Pokaż wyniki (5)
Schody strychowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Schody strychowe FAKRO LML Lux 70x120/280

Schody strychowe FAKRO LML Lux 70x120/280

FAKRO

Indeks katalogowy: 30-01-63-175

Na zamówienie
1 567,02 zł brutto 1 274,00 zł netto + 23% VAT / szt
Schody strychowe FAKRO LTK Energy
od
792,12 zł brutto
do
813,65 zł brutto
Listwa wykończeniowa do schodów FAKRO LXL-PVC 60x120 cm

Listwa wykończeniowa do schodów FAKRO LXL-PVC 60x120 cm

FAKRO

Indeks katalogowy: 30-01-63-098

Na zamówienie
86,10 zł brutto 70,00 zł netto + 23% VAT / szt
Listwa wykończeniowa do schodów FAKRO LXL-W 70x140 cm

Listwa wykończeniowa do schodów FAKRO LXL-W 70x140 cm

FAKRO

Indeks katalogowy: 30-01-63-087

Dostępność na wyczerpaniu ( 2 szt )
86,10 zł brutto 70,00 zł netto + 23% VAT / szt
Schody strychowe FAKRO LWK Plus
od
525,21 zł brutto
do
611,31 zł brutto